O BCD Group

BCD Group je mezinárodním seskupením několika developerských společností s bohatými zahraničními zkušenostmi. Stojí například za výstavbou nového města v Izraeli, nákupního centra v Belgii nebo střední školy v anglickém Manchesteru.

V České republice působí téměř 20 let a realizuje projekty především v Praze: rezidenční čtvrť Nad Rokytkou ve Vysočanech (nyní je v přípravě dalších 76 bytů, ostatní etapy jsou již vyprodány), dokončený bytový dům Trojská brána, projekt Aleje či projekt na Praze 9 - Bydlení Smetanka.

Spolupráce s významnými architekty

BCD Group na svých projektech spolupracuje s předními českými i světovými architekty. Mezi nimi například architektonické studio LOXIA (projekt Nad Rokytkou), Oldřichem Hyskem (hlavní architekt projektu Aš), či architektonickým studie A PLUS.

Rezidenční čtvrť nad Rokytkou

Rezidenční čtvrť Nad Rokytkou je projekt rozdělený celkem do 9 etap na více než 15 ha pozemků. V prvních osmi etapách bylo doposud postaveno a vyprodáno přes 1000 nových bytů. V poslední nově dokončené etapě, která nese název Inspirace Nad Rokytkou bylo zrealizováno 76 bytů.

Projekt je výjimečný nejen uzavřenými objekty poskytujícími potřebnou míru soukromí, ale i otevřeným městečkem s velkým množstvím parkových ploch, dětským hřištěm, cyklostezkou a zcela novou fitness stezkou. Nově vzniklá čtvrť má výborné napojení na centrum města i s jeho periferiemi.

Bydlení Smetanka

Areál je složen ze šesti pouze tří až čtyřpodlažních domů. Bytové jednotky jsou převážně velkometrážové, přízemní byty jsou navrženy s anglickými dvory nebo zahradami, jež jsou osázeny drobnou zelení. Velké mezonetové byty v podkroví domů mají v některých částech sešikmené stropy s velkými střešními okny. Uzavřený, ryze bytový areál se samostatnou recepcí dal vzniknout vnitřnímu klidnému nádvoří se dvěma vstupy z ulic Hrdlořezské a z nově vzniklé ulice Mezilehlé.
Tím vznikl soukromý a zcela nerušený zelený prostor, který je převážně rozčleněn na jednotlivé zahrádky přízemních bytů a poskytuje majitelům klidné místo ke každodennímu odpočinku. Pro všechny domy A až F je společné jedno podzemní podlaží s garážemi, stáními a sklepy. Vjezd pro auta a 24 hodinová recepce, která kontroluje vstup do celého areálu, se nachází na jihovýchodní straně areálu z ulice Mezilehlá. Na severní části je vybudován chodníček pro pěší.

Trojská Brána

V Praze postavila skupina BCD Group prostřednictvím svého člena – společnosti Believe Carmel, s.r.o. – bytový dům Trojská brána. Projekt ležící na slunečném svahu Trojské ulice, nedaleko stanice metra trasy “C” Kobylisy, se nevyznačuje jen snadným dosahem centra Prahy. Exkluzivitu mu dodává zejména fakt, že je určen pouze pro 23 rodin. Splňuje tak nároky současného moderního bydlení a nabízí veškeré podmínky pro klidný život na vysoké úrovni. Všechny byty v domě již mají své majitele.

Rezidenční čtvrť Aleje

Na jižní hranici Prahy plánuje společnost BCD Group zbrusu nový projekt. Na ploše 1,3 milionu m² vznikne nové město pro práci, bydlení i zábavu.

KONTAKTUJTE NÁS

Roofs Development s.r.o.

Poděbradská 88/55
Praha 9 - 198 00
budova D – 2.NP

GSM.: +420 602 337 019
Tel.: +420 226 291 111
office@bcdgroup.cz

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.

ODESLAT