O projektu | ProjektAs.cz
cz  de  ru  en
 

O projektu

Jedinečný projekt, který nemá svou velikostí a konceptem v České republice obdoby, vznikne na jihozápadním okraji Aše a stane se centrem celého makroregionu. Na ploše přesahující 70 hektarů bude postaveno zdravotnické zařízení, bytové domy, hotelový komplex, kongresové centrum, kasino, technologický park a komerční objekty.

“Projekt skupiny BCD Group na dlouhá léta pozitivně ovlivní charakter a budoucnost města,” říká Mgr. Dalibor Blažek, starosta Aše, která projekt plně podporuje. Realizaci zajišťuje silná a zkušená investiční a developerská skupina BCD Group.
Projekt je unikátní příležitostí pro strategické investory, kteří se společně s BCD Group mohou podílet na výsledné podobě budoucího centra euroregionu. Skupina BCD Group disponuje finančními prostředky a nabízí obchodním partnerům jedinečnou příležitost “být u toho”.
Nejen obyvatelé města Aše ocení množství nově vzniklých pracovních příležitostí v rozličných oborech, možnosti nového kulturního a společenského vyžití i zdravotní středisko nabízející nejmodernější lékařskou péči.